Zapraszamy!

Harcerski Ośrodek Wypoczynkowy w Kucobach, to miejsce do którego się wraca.

Ośrodek w Kucobach, to idealne miejsce zarówno na wakacyjny obóz, kolonię jak                  i zimowisko, kilkudniowy biwak, wycieczkę czy też zieloną szkołę.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pobytu, którą kierujemy do jednostek harcerskich, szkół, klubów, stowarzyszeń, firm oraz instytucji.

Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze 30 letnie doświadczenie, a także bazę z bogatym zapleczem technicznym i wieloma ciekawymi ofertami programowymi.

Otwartość oraz elastyczność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań, a także możliwość negocjacji cen, to walory i gwarancja udanego wypoczynku i dobrej zabawy. Warto zapoznać się z naszą ofertą i z niej skorzystać – ZAPRASZAMY!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.